تبلیغات
بیداری اسلامی - حضور چهره های مطرح کشورهای منطقه در اجلاس بیداری اسلامی

بیداری اسلامی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیثعلیرغم تلاش غرب برای نفوذ در خیزش های مردمی و کشورهای اسلامی ، حضور چهره های مطرح از این کشورها مانند، مصر، لیبی و لبنان بیانگر ریشه دار بودن بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان است.

به گزارش "بیداری اسلامی" روزهای آغازین همایش بین المللی بیداری اسلامی با استقبال بی نظیر اندیشمندان و صاحب نظران مباحث اسلامی از کشورهای مختلف همراه بوده و موج عظیمی از تبادل مباحث و افکار و اندیشه های اسلامی در این اجلاس بین المللی شکل گرفته است.

اندیشمندانی همچون، " هویدی، اندیشمند مصری"، " ابراهیم جعفری، نخست وزیر سابق عراق"، " عمار حکیم، رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق"و "شیخ نعیم قاسم،معاون دبیرکل حزب الله لبنان " ، دکتر تیجانی نویسنده مطرح تونسی در نخستین اجلاس بین المللی بیداری اسلامی در تهران حاضر شده اند و بسیاری از شخصیت های دیگر مطرح جهان در روزهای آینده حضور بهم می رسانند.

این در حالی است که برخی از  سایت های خبری به تولید اخبار دروغین و جعلی از این اجلاس پرداختند.

این رسانه های وابسته به جریانات ضد دین با تولید خبرهای دروغین از این اجلاس توسط برخی از اندیشمندان کشورهایی مانند، لیبی و لبنان در تلاشند اهمیت بالای این اجلاس را به حاشیه برده و به جعل اخبار دروغین در این باره بپردازند.

شایان ذکر است، در این همایش 2 روزه ، حدود 700 اندیشمند از اکثر نقاط جهان در تهران حضور پیدا کرده اند تا در نخستین اجلاس بین المللی بیداری اسلامی شرکت کنند.


نوشته شده در پنجشنبه 24 شهریور 1390 توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin