تبلیغات
بیداری اسلامی - الگوی نهضت بیداری اسلامی، موفقیت انقلاب ایران است

بیداری اسلامی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیثعبدالکریم پاس، عضو مجمع جهانی اهل بیت گفت: نخستین عنصر در آغاز نهضت بیداری اسلامی الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش "بیداری اسلامی"، عبدالکریم پاس، عضو مجمع جهانی اهل بیت در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری اجلاس بیداری اسلامی با اشاره به انقلاب اسلامی ایران به عنوان نخستین عنصر در ایجاد نهضت بیداری اسلامی، گفت: مردم جهان با الگو گرفتن از موفقیت انقلاب اسلامی ایران و نیز در برخورد با بن بست های ارائه شده از سوی غرب برای مسلمانان دست به این اقدام زدند.

وی افزود: ظلم بارزی که رژیم غاصب اسرائیل و هم پیمانان آن علیه مردم منطقه روا داشتند و نیز کمبود آزادی و فشارهای سیاسی، منجر به انفجار در این کشورها شد. چرا که به دلیل وجود یک دشمن واحد کشورهای منقطه وضع مشترکی داشتند.

مدیر مسجد توحید در آرژانتین با ذکر هویت اسلامی به عنوان مهمترین بخش این نهضت اظهار داشت: علما نقش روشنی در این بیداری داشته اند. زیرا ریشه آن هویت اسلامی است. گرایش مردم به آزادی و دموکراسی و نهایتا حرکت به سوی اسلام اصیل باعث آغاز و استمرار این نهضت تا به امروز شده است تا به پیروزی کامل برسد.نوشته شده در پنجشنبه 24 شهریور 1390 توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin